Club koňské historie - program

Rezervace míst držíme jen do začátku představení.

Rezervace je možné provádět emailem vodarna@restaurace-manes.cz

 

Hudební program 2020

Znovu otevření hudebního sálu proběhne snad 25 5.2020, pokud nám to vláda nezmění.

 

16.7. 19:00  KOŽENÝ HRDLA   country, jazz, folk

21.7.  20:00  ZELENÁČI    country

22.7.  20:00  PEPA PILAŘ  classic rock and roll band

23.7.  20:00  PEGGY    Rock 

 

 

30.7.  20:00  SEBRANKA   country

12.8.  20:00  JEN TAK COUNTRY

13.8.  19:00  KOŽENÝ HRDLA   country, jazz, folk

18.8.  20:00  ZELENÁČI  country

19.8.  20:00  PEPA PILAŘ Classic rock and roll band

27.8.  20:00  SEBRANKA   country

3.9.    19:00  KOŽENÝ HRDLA   country, jazz, folk

8.9.    20:00  PABĚRKY MARKO ČERMÁKA    country

9.9.    20:00  JEN TAK COUNTRY

10.9.  20:00  KAREL  KAHOVEC A VIKTOR SODOMA George and Beatovens

11.9.  20:00  COUNTRY VÝVAR

12.9.  20:00  NOVÉ STRUNY   tramp sving

14.9.  19:00  SRDEČNÁ ARYTMIE  country, folk

15.9.  20:00  ZELENÁČI   country

16.9.  20:00  BRZDAŘI   bluegrass

17.9.  20:00  KAMILKADZE   country

18.9.  20:00  EXCELENCE  + hoste´bigbít

21.9.  20:00  TIRED HORSES   bluegrass

22.9.  19:00  LEGENDA   country

23.9.  20:00  VAN SVING se Slávkem Hanzlíkem a Lubošem Maškarou 

24.9.  20:00  SEBRANKA   country

26.9.  20:00  TRAVESTI SHOW  Bláznivé Bambitky

28.9.  20:00  OHAŘI   moderní country

29.9.  20:00  ELDORÁDO    country

30.9.  20:00  PEPA PILAŘ Classic rock and roll band

1.10.  19:00  KOŽENÝ HRDLA   country, jazz, folk

3.10.  20:00  TRAVESTI SHOW  bláznivé bambitky

6.10.  20:00  KAREL KAHOVECa VIKTOR SODOMA George and Beatovens

7.10.  20:00  BRZDAŘI    bluegrass

9.10.  20:00  COUNTRY VÝVAR

12.10. 20:00 VEGET   bluegrass

13.10. 20:00 PABĚRKY MARKO ČERMÁKA   country

14.10. 20:00 JEN TAK COUNTRY

15.10. 20:00 KAMILKADZE    country

16.10. 20:00  FORGET   bluegrass

20.10. 20:00  ZELENÁČI   country

21.10. 20:00  PEPA PILAŘ Classic rock and roll band

22.10. 19:30  STARÝ DOBRÝ   Rock and roll, oldies

26.10. 20:00  OHAŘI   moderní country

27.10. 20:00  ELDORÁDO   country

29.10. 20:00  SEBRANKA   country

31.10. 20:00  BLANKYT   country

5.11.   20:00  KAREL KAHOVEC A VIKTOR SODOMA  George and Beatovens

6.11.   16:00  PROMILE

10.11. 20:00  PABĚRKY MARKO ČERMÁKA country

11.11.  20:00  JEN TAK COUNTRY

12.11. 19:00  KOŽENÝ HRDLA   country, jazz, folk

14.11.  20:00  NOVÉ STRUNY   tramp sving

17.11.  20:00  ZELENÁČI    country

18.11.  19:00  LEGENDA    country

19.11.  20:00  KAMILKADZE    country

20.11.  20:00  FORGET    bluegrass

21.11.  19:00  ŠOLC BOYS + TIGRAZZ    bluegrass

24.11.  20:00  ELDORÁDO    country

25.11.  20:00  BRZDAŘI    bluegrass

26.11.  20:00  SEBRANKA    country

27.11.  19:00  SCARABEUS  country

28.11.  17:00  BANANA FEST – ARCHA, BLUE JAY, TROSKY, SBĚRNÉ SUROVINY, SBK.

30.11.  20:00 OHAŘI    moderní country

2.12.   20:00  PEPAPILAŘ Classic rock and roll band

3.12.   19:00  KOŽENÝ HRDLA    country, jazz, folk

8.12.   20:00  KAREL KAHOVEC a VIKTOR SODOMA George and Beatovens

9.12.   20:00  JEN TAK COUNTRY

12.12. 20:00  TRAVESTI SHOW  Bláznivé Bambitky

14.12. 20:00  PABĚRKY MARKO ČERMÁKA   country

15.12.  20:00  ZELENÁČI    country

16.12.  20:00  FORGET   bluegrass

17.12.  20:00  KAMILKADZE    country

28.12.  20:00  OHAŘI    moderní country

29.12. 19:30  BLANKYT    country

30.12.  20:00  SEBRANKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM JE PRÚBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁN.

QR kód

OTEVÍRACÍ DOBA

Po – Pá: 10,30 – 23,30

Pro denní menu zadejte email

REZERVACE STOLU

FACEBOOK

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar