Catering

Nabídka cateringových služeb

  • v našich i Vámi vybraných prostorách
  • zahradní párty
  • občerstvení v přírodě
  • závodní stravování
  • recepce, bankety, rauty, koktejly
  • narozeniny, svatby
  • firemní večírky

Restaurace U vodárny – Catering Zlatá Praha s.r.o. poskytuje catering pro společenské i jiné akce pořádané jak v prostorách restaurace, tak v místech akcí dle přání pořadatelů.

Mezi větší události, na kterých se tato firma podílela byly: předávání cen THALIE, mezinárodní konference „FYZIKAPLAZMA“, premiéry a dotočné mnoha slavných českých filmů, vernisáže ve slavných českých galeriích, zajišťování plesů v prostorách Pražského hradu a mnoho úspěšných akcí v zemích Evropské unie.

 

Catering Zlatá Praha   –   je pokračovatelem známé cateringové společnosti MÁNES, která ukončila svoji činnost po 16-ti letech 31.7. 2011, s uzavřením Restaurace MÁNES v roce 2011 a následně byla přejmenována na současný název Catering Zlatá Praha.

Naše společnost patří mezi přední cateringové společnosti v ČR s dlouholetou praxí a službami na nejvyšší úrovni. viz naše reference. Řídíme se profesionálním kodexem, který zahrnuje dodržování veškerých hygienických zásad a poskytování špičkového servisu na nejvyšší úrovni. Naším cílem je spokojenost zákazníků.

Většina našeho týmu má dlouholeté zahraniční zkušenosti. Jak řídící pracovníci, tak i kuchaři a číšníci prošli řadu zahraničních stáží.

Naše služby realizujeme v historických objektech, firemních prostorách, v domácnostech, ale i na stavbách nebo večírcích pod širým nebem. Záleží na přání zákazníka. Působíme po celém světě.

Kromě gastronomie zařizujeme také hudební produkce všech žánrů, pronájmy prostor, květinová aranžmá a kompletní technické služby. Se svými zákazníky běžně spolupracujeme bez agenturních zprostředkovatelů, tudíž nás lze kontaktovat přímo. Máme vlastní autodopravu, včetně chladírenských vozů, party stany a jejich vybavení, takže nejsme v naší činnosti téměř ničím omezeni.

Samozřejmě splňujeme veškeré hygienické a další předpisy a nařízení povinné pro provoz gastra a cateringu. Máme také osvědčení vydané Ministerstvem průmyslu a obchodu jako uznávacího orgánu podle § 29 odst. 1 zákona č. 18/2004 Sb. o uznání odborné kvalifikace a jiné způsobilosti státních příslušníků členských států EU

QR kód

OTEVÍRACÍ DOBA

Po – Pá: 10,30 – 23,30

FACEBOOK

Pro denní menu zadejte email