Club koňské historie - program

Rezervace míst držíme jen do začátku představení.

Rezervace je možné provádět emailem vodarna@restaurace-manes.cz

 

Hudební program 2021

Program se průběžně aktualizuje.

Rezervace držíme do začátku hudební produkce.

16.9.  Čtvrtek   20:00 KAMILKADZE     country

20.9.  Pondělí 20:00 PEPAPILAŘ classic rock and roll band 

21.9.  Úterý    20:00  ZELENÁČI    country

23.9.  Čtvrtek  19:00  ELDORÁDO    country

30.9.  Čtvrtek  20:00  SEBRANKA country

5.10.  Úterý   19:00   SRDEČNÁ ARYTMIE  country, folk

6.10.  Středa   20:00  BRZDAŘI   bluegrass

7.10.  Čtvrtek   20:00  PEPA PILAŘ classic rock and roll band

8.10.  Pátek     20:00  BLACK JACK   bluegrass

9.10.  Sobota   20:00  travesti show

12.10. Úterý    19:30  PEBĚRKYMARKO ČERMÁKA   country

13.10.  Středa  20:00  JEN TAK COUNTRY

14.10.  Čtvrtek  19:00 KOŽENÝ HRDLA  country, jazz, folk

15.10.  Pátek    20:00  EXCELENCE+ hosté 

16.10.  Sobota  20:00  REKONVALESCENCE    country

18.10.  Pondělí  19:00  ELDORÁDO   country

19.10.  Úterý    20:00   ZELENÁČI    country

20.10.  Středa   20:00  FORGET   bluegrass

21.10.  Čtvrtek   20:00  KAMILKADZE   country

22.10.  Pátek     20:00  THE YESTERTONES  USA/ČR Rock, rock and roll

23.10.  Sobota   19:30  BLANKYT   country

25.10.  Pondělí  20:00  TIRED HORSES   folk blues

26.10.  Úterý     20:00   KAREL KAHOVEC a VIKTOR SODOMA  George and Beatovens

27.10.  Středa  19:30   ŠOLC – BOYS   bluegrass

28.10.  Čtvrtek  20:00  SEBRANKA   country

2.11.    Úterý    20:00   PEPAPILAŘ  classic rock and roll band 

3.11.   Středa    20:00  BRZDAŘI   bluegrass

5.11.  Pátek      19:00  COUNTRY VÝVAR

9.11.  Úterý      19:30  PABĚRKY MARKO ČERMÁKA  country

10.11. Středa   20:00  JEN TAK COUNTRY

11.11. Čtvrtek   19:00  KOŽENÝ HRDLA  country, jazz, folk

13.11. Sobota   20:00  NOVÉ STRUNY  tramp sving

16.11.  Úterý     20:00  ZELENÁČI   country

18.11.  Čtvrtek  20:00  KAMILKADZE  country

22.11.  Pondělí  19:00  SRDEČNÁ ARYTMIE  country, folk

24.11.  Středa   20:00   FORGET bluegrass

25.11.  Čtvrtek  20:00   SEBRANKA  country

26.11.  Pátek    20:00    EXCELENCE  +  hosté

29.11. Pondělí 19:30     LEGENDA  country

30.11. Úterý      19:00    ELDORÁDO  country

2.12.   Čtvrtek   19:00   KOŽENÝ HRDLA  country, jazz, folk

7.12.   Úterý      20:00  KAREL KAHOVEC a VIKTOR SODOMA George and Beatovens

8.12.  Středa    20:00   JEN TAK COUNTRY

14.12. Úterý     19:30   PABĚRKY MARKO ČERMÁKA  country

15.12. Středa   20:00  PEPA PILAŘ  classic rock and roll band

16.12. Čtvrtek  20:00  KAMILKADZE   country

17.12. Pátek    20:00  Travesti show

18.12. Sobota  20:00  Travesti show

19.12. Neděle  18:00  4 a 1/2   country

20.12. Pondělí 20:00  TIRED HORSES  folk blues

21.12. Úterý    20:00  ZELENÁČI  country

30.12. Čtvrtek 20:00  SEBRANKA  country

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM JE PRÚBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁN.

QR kód

OTEVÍRACÍ DOBA

Po – Pá: 10,30 – 23,30

Pro denní menu zadejte email

REZERVACE STOLU

FACEBOOK